כתבו עלי

 
לכבוד
רונית סוסמן
לכל מען דבעי

הנדון: מכתב המלצה

1. רונית סוסמן שיתפה עם משרדנו פעולה במספר פרויקטים.
2. ראויים לציון מיוחד הם היושרה שלה, היסודיות, המקצועיות וניסיונה העשיר.
3. רונית ניחנת בשרותיות ובסבלנות יוצאי דופן, היא חוקרת, יורדת לשורש העניין ובאותה נשימה מתקתקת את העבודה מול כלל הגורמים.
4. ניסיונה העשיר מביא אותה לכדי ביצועים מושלמים, ואנו שמחים ומתרגשים לעבוד עמה בכל פרויקט פרויקט.

בכבוד ובהערכה רבה,
מורן דבש, עו"ד

קרא עוד...
 
המלצה- רונית סוסמן

- שמי עפר ננר, מתגורר בפרדסיה.
- לפני כשנתיים בצענו שיפוץ, הכולל שינוי כולל בקומת המטבח והסלון בדירתנו. רונית נשכרה על-ידינו לביצוע תכנון, וליווי ביצוע הפרוייקט.
- לפני כשנה וחצי שכרנו שוב את שירותיה של רונית בליווי פרוייקט תכנון פנים וליווי ביצוע לדירה בגבעתיים.
- מצאתי לנכון להביע בזאת את הערכתי על רמתה המקצועית הגבוהה של רונית, שבאה לידי ביטוי בכל שלב משלבי שני הפרוייקטים שהוזכרו לעיל:

א. בשלב התכנון- בלימוד לעומק של פוטנציאל הדירות, בהעלאת רעיונות מקוריים לשיפור ושידרוג מהתכנון המקורי, בביצוע עבודות תכנון ושרטוט מדוייקות, הכוללות את כל התחומים המאפיינים פרוייקטים כגון זה, קרי- חשמל, מיזוג, ריצוף, ריהוט, תכנון מטבח פונקציונאלי, בחירת צבע קיר מתאים, קירות והנמכות גבס, ועוד.
ב. בשלב הביצוע- מעקב קפדני, וליווי הדוק של בעלי המקצוע, אי-וויתור על "התחלקויות" שנתגלו מעת לעת בביצוע, וכן העלאת רעיונות מקוריים בזמן אמיתי לפתרון בעיות שלא נצפו מראש.

בשורה התחתונה:
בעלת מקצוע מן המעלה הראשונה, וממליץ עליה בכל פה!

עפר ננר,
הכלנית 17,
פרדסיה

 
המלצה

רונית מלווה אותנו כבר שנתיים. שנתיים לא קלות של המתנה להתגשמות החלום שלנו.
לאורך כל תהליך הבנייה ,משרטוט התוכניות על הנייר ועד לבחירת התאורה בבית, רונית הייתה שם בשבילנו. תמכה בנו בקבלת החלטות לא פשוטות בשלבים השונים של הבנייה וכיוונה אותנו במקצועיות רבה לבחירות הנכונות והמדוייקות לנו ולצרכים שלנו.
אני חושבת שהיתרון הגדול שלה הוא בהיותה אדריכלית וגם מעצבת כך שהיא יכולה לראות את התמונה הכוללת כבר מרמת התוכניות. לנו באופן אישי אין ידע או אינטואיציה עיצובית כך שהשילוב הזה היה מושלם בשבילנו. מה גם שהיינו זקוקים לאשת מקצוע שתלווה אותנו ותייצג אותנו מול בעלי המקצוע השונים. הקבלנים השונים, היזם, חברת המטבחים והנגר.. רונית באה איתנו לאינספור פגישות ישבה והקשיבה, יעצה והכווינה, במקצועיות ובסבלנות אין קץ. עזרה לנו מאוד עם התאמות שונות בין השיש לריצוף לארון לוילון... ויצירת הרמוניה בין כל אלה
ממליצים בחום, אפשר להתקשר אלינו

משפחת אופנהיימר
ישוב סלעית

 
 
רונית סוסמן

סלולארי-054-4766193
טלפון- 09-8946959
פקס- 09-8941513

מייל- ronit@ronit-arch.com

חפשו אותנו ב-