תכנון בתים פרטיים

 
 

ניסיון בתכנון ועיצוב בתים פרטיים

 
פרויקטים רבים ומגוונים בתכנון ועיצוב, בתחום הבניה הפרטית, תוספות הבניה והשיפוצים, הביאו לנסיון רב שנים ורמה גבוהה, של תכנון אדריכלי והנדסי מוקפד, לצד חשיבה ופתרונות עיצוביים ופונקציונליים.
 

תכנון אדריכלי ועיצוב – כגישה הוליסטית

 
ההוויה של הסטודיו, שהוא מציע תכנון אדריכלי ברמה גבוהה ועיצוב פנים בכל פרוייקט.
כאדריכלית ומעצבת פנים אני מאמינה בגישה ההוליסטית המשלבת בשלב הראשוני של תכנון המבנה, חשיבה דואלית של תכנון ועיצוב, ראייה של המקרו והמיקרו בו זמנית. הלקוח מרוויח בגדול כאשר תחת קורת גג אחת הוא מקבל גם תכנון אדריכלי וגם עיצוב פנים. קיימת התאמה והרמוניה בשפה העיצובית בין המבנה והפנים. נחסכים שינויים במבנה, עלויות כספיות נוספות ועוגמת נפש במהלך הבניה, כתוצאה מאי התאמה בין תכנון המבנה והפנים.

 

תהליך תכנון בדיאלוג קשוב ופורה

 
בניית בית הינו תהליך מורכב ומשמעותי בחיי משפחה , ברמה הריגשית והכלכלית. בתהליך התכנון הלקוח יחווה תהליך מהנה ויהיה שותף פעיל מתחילתו ועד סופו, כך התוצאה תהיה אופטימאלית ובהתאמה לצרכים, לחלומות ולדרישת הלקוח. בביקור בבית הלקוח נלמדים ההרגלים, האהבות והרצונות, מידע אשר מסייע בגיבוש הסגנון והרוח העיצובית של הבית החדש.
 

בניית פרוגרמה בהתאמה אישית ובחירת סקיצה סופית

 
עם תהליך ההיכרות המעמיקה של הלקוח ומשפחתו והבנת הצרכים מתגבשת פרוגרמה, הנותנת את הכיוון והבסיס לתכנון והעיצוב של הבית. כל זה בא לידי ביטוי בסקיצות רעיוניות, אשר בתהליך פורה של פגישות, מתפתח בסופו של דבר לסקיצה הסופית. בשלב הזה הלקוח מרגיש מחובר, נוח ואוהב את התכנית.
 

כל התהליך עד לבית החלומות ...

 
 
החל משלב התכנון המוקדם, דרך הגשת התכנית להיתר בניה וקבלתו , עריכת סט תכניות עבודה מפורטות :
הכוללות מפרטים ופרטי בנייה ועיצוב , כל המידע הדרוש לקבלת תמונה מדוייקת וברורה של עבודת הבנייה והעיצוב, לקבלן השלד ולקבלני המשנה בפרויקט. כמוכן רמת פירוט גבוהה ומדוייקת של תכניות, תקל על הקבלן במתן הצעת המחיר ותביא לעמידה מייטבית במסגרת ההצעה והתקציב .
חלק בלתי נפרד של התהליך הינו פגישות וקניות אצל ספקים: ריצוף פנים וחוץ, חיפויים, כלים סניטריים, דלתות פנים וחוץ, אלומניום, מטבח, תאורה וכל הנדרש.
אני מלווה ומייעצת לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו ברמת זמינות ושרות גבוהים.

 

בעלי מקצוע ויועצים בתהליך התכנון והבניה

 
הסטודיו עובד עם בעלי מקצוע ויועצים מומחים בתחומם: מדידות, קונסטרוקציה, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אויר ועוד בעלי מקצוע ויועצים הקשורים לפרויקט.
הלקוח נהנה מליווי ותיאום בין כל בעלי המקצוע לקבלת עמידה בלוחות זמנים ותוצאה מוצלחת ואיכותית בדרך להגשמת בית חלומותיו.
 

אדריכלות בשרון

 
הסטודיו מתמחה באדריכלות באזור השרון